Etiketa: KUZHINA

TIGAN VESHJE GURI ANTINGJITJE HOFFBACKERMAN 24CM

 • 1,699Lekë

  1,999Lekë

  • Ex Tax:1,699Lekë
  • Kodi i produktit: KUZ16150
  • Sasia
  • Vlefshmëria: Në gjendje
  Tigani perfekt per gatime te shijshme dhe te shendetshme.Marka : Hoffbackerman.Materiali veshje guri eshte mjaft cilesor pasi i reziston temperaturave te larta dhe gervishtjeve.Gatimi ne kete tigan nu..

  Tigani perfekt per gatime te shijshme dhe te shendetshme.

  Marka : Hoffbackerman.

  Materiali veshje guri eshte mjaft cilesor pasi i reziston temperaturave te larta dhe gervishtjeve.

  Gatimi ne kete tigan nuk ngjitet por ne te njejten kohe ruan vlerat ushqimore.

  Doreza e tij ergonomike eshte disenjuar ne menyre te tille qe nuk percon nxehtesine duke e bere mjaft praktike ne perdorim.

  Diametri i tiganit : 24CM


  Shkruaj një rishikim

  Ju lutem identifikohuni ose regjistrohuni për të rishikuar