Etiketa: KUZHINA

SET FILXHANE ME PJATE VERSACE 6CP

 • 699Lekë

  999Lekë

  • Ex Tax:699Lekë
  • Kodi i produktit: KUZ14309
  • Sasia
  • Vlefshmëria: Në gjendje
  Set me 6 filxhane me pjate per kafe.Materiali : Porcelan i nje cilesie te larte.Disenjo : Filxhanet kane nje disenjo mjaft elegante e cila i shton hijeshi tavolines tuaj.Filxhanet e kafes jane ne ngjy..

  Set me 6 filxhane me pjate per kafe.

  Materiali : Porcelan i nje cilesie te larte.

  Disenjo : Filxhanet kane nje disenjo mjaft elegante e cila i shton hijeshi tavolines tuaj.

  Filxhanet e kafes jane ne ngjyre te bardhe me shkelqim dhe mund te pastrohen me lehtesi.

  Kane forme rrethore dhe pjesa fundore e filxhani vjen e ngushte

  Paketimi vjen ne format me 6 cope dhe eshte ideale si dhurate per miqte ose te afermit tuaj.

  Shkruaj një rishikim

  Ju lutem identifikohuni ose regjistrohuni për të rishikuar