Etiketa: SHTR10970

SHTRYDHESE DELUX MY-616A (1000W)

 • 4,790Lekë

  8,490Lekë

  • Ex Tax:4,790Lekë
  • Kodi i produktit: SHTR10970
  • Sasia
  • Vlefshmëria: Në gjendje
  Shtrydhese e markes Delux modeli MY-616Me fuqi 1000W dhe dy nivele shpejtesie.Shtrydhesja ka nje ene me kapacitet 0.75 liter per lengun dhe nje tjeter shtese per tulin me kapacitet 1.5 liter.Materiali..

  Shtrydhese e markes Delux modeli MY-616

  Me fuqi 1000W dhe dy nivele shpejtesie.

  Shtrydhesja ka nje ene me kapacitet 0.75 liter per lengun dhe nje tjeter shtese per tulin me kapacitet 1.5 liter.

  Materiali i sites çelik qe nuk ndryshket, ndersa kembezat material gome qe nuk rreshqasin.

  E thjeshte ne perdorim dhe pastrohet lehtesisht.

  Se pari, fusni frutin ose perimet tek pjesa e posacme, shtypeni me dore derisa te shikoni se lengu i frutave eshte gati.

  Gjereseia e grykes : 80 mm

  Merrni lengje dhe perzierje mjaft te shendetshme dhe plote vitamina.

  Trupi i shtrydheses eshte me veshje inoksi

  Skeda Teknike
  FUQIA 1000W
  KAPACITETI I GOTES 0,75 L
  MATERIALI/NGJYRA INOKS
  SHTRYDHJE E PLOTE E FRUTIT PO
  GARANCIA 12 MUAJ

  Shkruaj një rishikim

  Ju lutem identifikohuni ose regjistrohuni për të rishikuar