Etiketa: SHTR11841

SHTRYDHESE BOSCH MES25G0 (700W)

 • 13,990Lekë

  16,990Lekë

  • Ex Tax:13,990Lekë
  • Kodi i produktit: SHTR11841
  • Sasia
  • Vlefshmëria: Në gjendje
  Shtrydhese frutash e markes Bosch.Tani nuk keni me nevoje te prisni frutat tuaja para se t'i shtrydhni sepse shtrydhesja Bosch ju mundeson shtrydhje te plote te futit.E shpejt, e lehte per t'u perdoru..

  Shtrydhese frutash e markes Bosch.

  Tani nuk keni me nevoje te prisni frutat tuaja para se t'i shtrydhni sepse shtrydhesja Bosch ju mundeson shtrydhje te plote te futit.

  E shpejt, e lehte per t'u perdorur dhe e lehte per t'u pastruar.

  Materiali i aksesorit te grirjes se frutit eshe material celiku, per nxjerrje optimale te lengut.

  Funksioni DripStop parandalon pikimin pas ekstraktimit te lengut.

  Tejet e sigurt: Motorri funksionon vetëm nëse pajisja është vendosur sakte dhe me kapakun e mbyllur

  Praktike dhe me dy nivele shpejtësie, për fruta të forta dhe të buta.

  Kapaciteti : 1.25 l

  Fuqia: 700 W

  Garancia : 2 vjet


  Skeda Teknike
  FUQIA 700 W
  KAPACITETI I GOTES 1.25 L
  MATERIALI/NGJYRA JESHILE / E BARDHE
  SHTRYDHJE E PLOTE E FRUTIT PO
  GARANCIA 24 MUAJ

  Shkruaj një rishikim

  Ju lutem identifikohuni ose regjistrohuni për të rishikuar