Etiketa: KUZHINA

SET GOTA VERE IMPERIAL 340CC 6CP

 • 699Lekë

  1,299Lekë

  • Ex Tax:699Lekë
  • Kodi i produktit: KUZ09712
  • Sasia
  • Vlefshmëria: Në gjendje
  Set gota vere 6 cope.Modeli : Imperial 44272S00 Material qelqi i pastër i nje cilesie te larte.Dizajn elegant qe mund të përdoret per vere apo pije të tjera. Seti përmban 6 gota ku secila gotë ka një ..

  Set gota vere 6 cope.

  Modeli : Imperial 44272S00

  Material qelqi i pastër i nje cilesie te larte.

  Dizajn elegant qe mund të përdoret per vere apo pije të tjera.

  Seti përmban 6 gota ku secila gotë ka një vëllim 350 cc.

  Permasat e gotes : 7.5x18CM

  Kapaciteti : 340CC

  Mund të lahet dhe në lavastovilje duke ruajtur cilësinë dhe shkelqimin.

  Shkruaj një rishikim

  Ju lutem identifikohuni ose regjistrohuni për të rishikuar