Etiketa: SHTR6532

SHTRYDHESE AGRUMESH DCG ZP3364 (20W)

 • 1,790Lekë

  2,290Lekë

  • Ex Tax:1,790Lekë
  • Kodi i produktit: SHTR6532
  • Sasia
  • Vlefshmëria: 2-3 Ditë
  Shrydhese agrumesh e markes DCG.Per lengje te fresketa portokalli, limoni dhe agrumesh te tjera.Rrotullohet ne dy drejtime dhe funksionon  thjeshte me presionin e dores E lehtë për t'u pastr..

  Shrydhese agrumesh e markes DCG.

  Per lengje te fresketa portokalli, limoni dhe agrumesh te tjera.

  Rrotullohet ne dy drejtime dhe funksionon  thjeshte me presionin e dores

   E lehtë për t'u pastruar pasi pjeset e heqshme mund te lahen edh ne lavastovilje.#

  Fuqia : 20W

  Ndezja dhe fikja :  automatike

  Permasat : 15,7 x 15,7 x 24,6 cm


  Skeda Teknike
  FUQIA 20 W
  KAPACITETI I GOTES 0.5 L
  MATERIALI/NGJYRA E BARDHE / JESHILE
  SHTRYDHJE E PLOTE E FRUTIT JO
  GARANCIA 12 MUAJ

  Shkruaj një rishikim

  Ju lutem identifikohuni ose regjistrohuni për të rishikuar