Etiketa: PERZ13967

RRAHESE DCG HM819K (200W)

 • 1,590Lekë

  2,590Lekë

  • Ex Tax:1,590Lekë
  • Prodhuesit AEG
  • Kodi i produktit: PERZ13967
  • Sasia
  • Vlefshmëria: Në gjendje
  Mikser me rrahese Dizajn elegant dhe ergonomik 5 shpejtësi për përzierjenReahese dhe grepa çeliku Zhurmë e ulët Madhësia: 18 × 12,6 × 7,1 cmFuqia: 200W..

  Mikser me rrahese 

  Dizajn elegant dhe ergonomik 

  5 shpejtësi për përzierjen

  Reahese dhe grepa çeliku 

  Zhurmë e ulët 

  Madhësia: 18 × 12,6 × 7,1 cm

  Fuqia: 200W

  Skeda Teknike
  FUQIA 200 W
  NR.I AKSESOREVE 2
  GARANCIA 12 MUAJ

  Shkruaj një rishikim

  Ju lutem identifikohuni ose regjistrohuni për të rishikuar