Etiketa: PERZ11920

BLENDER OCEAN OCB 60 G BLACK (500W)

 • 2,990Lekë

  5,990Lekë

  • Ex Tax:2,990Lekë
  • Kodi i produktit: PERZ11920
  • Sasia
  • Vlefshmëria: Në gjendje
  Per pergatitjen e kokteileve dhe pijeve  tuaja te preferuara beni tuajin Blenderin Ocean 2 ne 1Fale fuqise 500 W blenderi grine ne imtesi frutat dhe akullin duke ruajtur vlerat ushqimore.2 nivele..

  Per pergatitjen e kokteileve dhe pijeve  tuaja te preferuara beni tuajin Blenderin Ocean 2 ne 1

  Fale fuqise 500 W blenderi grine ne imtesi frutat dhe akullin duke ruajtur vlerat ushqimore.

  2 nivele shpejtesie per t'ju pershtatur sa me mire llojit te pijes qe ju pergatisni.

  Me sigurese mbrojtese te motorrit ne rast mosvendosje te sakte te aksesoreve.

  Kapaciteti i gotes 1.5 l.

  Materiali i gotes prej qelqi eshte rezistent ndaj nxehtesise, gje qe ju lejon te pergatisni ne te edhe supen e nxehte me perime aq te shendetshme per femijet tuaj.

  Blenderi shoqerohet edhe me nje aksesore shtese per bluarjen e frutave te thata dhe kafese.  Skeda Teknike
  FUQIA 500 W
  MATERIALI KONTENITORIT QELQ
  NIVELE SHPEJTESIE 2
  GARANCIA 12 MUAJ

  Shkruaj një rishikim

  Ju lutem identifikohuni ose regjistrohuni për të rishikuar