Etiketa: PERZ9901

BLENDER PHILIPS HR2100 (400W)

 • 4,490Lekë

  6,190Lekë

  • Ex Tax:4,490Lekë
  • Kodi i produktit: PERZ9901
  • Sasia
  • Vlefshmëria: Në gjendje
  Shijo lengjet e frutave, pergatit supen e ngrohte me perime dhe koktejlet per festat me shoqerine !Kapacieteti : 1,5 lMateriali i gotes : Qelq rezistent ndaj nxehtesiseFuqia 400 WFunksioni "Pulse" p..

  Shijo lengjet e frutave, pergatit supen e ngrohte me perime dhe koktejlet per festat me shoqerine !

  Kapacieteti : 1,5 l

  Materiali i gotes : Qelq rezistent ndaj nxehtesise

  Fuqia 400 W

  Funksioni "Pulse" për përzierjen e menjëhershme dhe grirjen e kubeve të akullit

  2 nivele shpejtesie

  ProBlend 4 tehe çeliku qe nuk ndryshken të përshtatshme gjithashtu për akullin

  Kapak transparent i vogël për shtimin e përbërësve gjatë përzierjes

  Këmbët anti-rreshqiteshe

  Garancia : 2 vjet

  Kliko ketu per te pare me shume detaje rreth produktit

  Skeda Teknike
  FUQIA 400 W
  MATERIALI KONTENITORIT PLASTIK
  NIVELE SHPEJTESIE 3
  GARANCIA 24 MUAJ

  Shkruaj një rishikim

  Ju lutem identifikohuni ose regjistrohuni për të rishikuar