Etiketa: LODRA

LOJE FORMUESE KONCERT 109CP

 • 699Lekë

  1,299Lekë

  • Ex Tax:699Lekë
  • Kodi i produktit: LOD12063
  • Sasia
  • Vlefshmëria: Në gjendje
  Loje formuese me 109 pjese per femije e cila ndihmon femijen te mesoje te njohi format , te praktikoje levizjet , koordinimin dhe aftesine per te kombinuar elemete te ndryshme.Materiali : plastik..
  Loje formuese me 109 pjese per femije e cila ndihmon femijen te mesoje te njohi format , te praktikoje levizjet , koordinimin dhe aftesine per te kombinuar elemete te ndryshme.
  Materiali : plastik 
  Permasat: 4.5x19x26CM
  Sygjerohet per femije mbi 6 vjec.

  Shkruaj një rishikim

  Ju lutem identifikohuni ose regjistrohuni për të rishikuar