Etiketa: LODRA

KARRIGE ME LEGO 25x26x36CM

 • 799Lekë

  1,299Lekë

  • Ex Tax:799Lekë
  • Kodi i produktit: LOD07667
  • Sasia
  • Vlefshmëria: Në gjendje
  Karrige e vogel per femije me lego 26x36CM.Karrigia me lego eshte dhurata ideale per femijet tuaj. Ajo mund te perdoret si karrige per femijen dhe ne te njejten kohe  do ta ndihmoje ate ne permir..
  Karrige e vogel per femije me lego 26x36CM.
  Karrigia me lego eshte dhurata ideale per femijet tuaj. Ajo mund te perdoret si karrige per femijen dhe ne te njejten kohe  do ta ndihmoje ate ne permirsimin  e aftesive njohese dhe zhvilluese, kjo fjale lego-ve qe ndodhen brenda ne karrige.
  Rehati dhe argetim i sigurt.
  Materiali : plastik
  Permasat : 25x26x36CM

  Shkruaj një rishikim

  Ju lutem identifikohuni ose regjistrohuni për të rishikuar