Etiketa: FM11922

MIKROVALE OCEAN MWG 721 S 20LIT

 • 6,590Lekë

  10,490Lekë

  • Ex Tax:6,590Lekë
  • Kodi i produktit: FM11922
  • Sasia
  • Vlefshmëria: Në gjendje
  Mikrovale e markes OceanJu kursen kohen dhe energjine dhe ju mundeson ushqim te ngrohte ne cdo vakt tuajin ne vetem pak minuta.E shkrin ushqimin ne menyre te shpejte.Dizajn elegant qe pershtatet lehte..

  Mikrovale e markes Ocean

  Ju kursen kohen dhe energjine dhe ju mundeson ushqim te ngrohte ne cdo vakt tuajin ne vetem pak minuta.

  E shkrin ushqimin ne menyre te shpejte.

  Dizajn elegant qe pershtatet lehtesisht me kuzhinen tuaj.

  Koha maksimale : 30 min

  Kapaciteti : 20 litra

  Fuqia : 700W

  Permasat e produktit : 26.2 x 45.2 x 34.5 cm  Skeda Teknike
  FUQI GRILLE JO
  FUQI MIKROVALE 1200 W
  KONTROLLI MEKANIK
  MATERIALI/NGJYRA INOKS / GRI
  PERDORIMI NGROHJE
  GARANCIA 12 MUAJ

  Shkruaj një rishikim

  Ju lutem identifikohuni ose regjistrohuni për të rishikuar