Etiketa: LODRA

KUTI ME LEGO 50CP

 • 549Lekë

  699Lekë

  • Ex Tax:549Lekë
  • Kodi i produktit: PLA05606
  • Sasia
  • Vlefshmëria: Në gjendje
  Loje formuese me lego per femije e cila ndihmon femijen te mesoje te njohi format , te praktikoje levizjet , koordinimin dhe aftesine per te kombinuar elemete te ndryshme. Kutia permban 50 l..
  Loje formuese me lego per femije e cila ndihmon femijen te mesoje te njohi format , te praktikoje levizjet , koordinimin dhe aftesine per te kombinuar elemete te ndryshme. 
  Kutia permban 50 lego me ane te cilave mund te ndertohen forma te ndryshme.
  Materiali : plastik 
  Sygjerohet per femije mbi 12 muaj.

  Shkruaj një rishikim

  Ju lutem identifikohuni ose regjistrohuni për të rishikuar