Etiketa: LODRA

LAPS ME LEGO 11x12.5x69CM

 • 699Lekë

  1,099Lekë

  • Ex Tax:699Lekë
  • Kodi i produktit: LOD12023
  • Sasia
  • Vlefshmëria: Në gjendje
  Kuti me disenjo lapsi me koke arushi brenda te ciles gjenden blloqe formuese te cilat sigurojne argetim dhe rrisin kreativitetin e femijes.Materiali : plastikPermasat: 11x12.5x69CME pershtatshme per f..
  Kuti me disenjo lapsi me koke arushi brenda te ciles gjenden blloqe formuese te cilat sigurojne argetim dhe rrisin kreativitetin e femijes.
  Materiali : plastik
  Permasat: 11x12.5x69CM
  E pershtatshme per femije mosha 3vjec+

  Shkruaj një rishikim

  Ju lutem identifikohuni ose regjistrohuni për të rishikuar