Etiketa: LODRA

LOJE FORMUESE ZJARRFIKESE

 • 699Lekë

  999Lekë

  • Ex Tax:699Lekë
  • Kodi i produktit: LOD11456
  • Sasia
  • Vlefshmëria: Në gjendje
  Loje formuese per femije e cila ndihmon femijen te mesoje te njohi format , te praktikoje levizjet , koordinimin dhe aftesine per te kombinuar elemete te ndryshme.Materiali : plastik Permasa..

  Loje formuese per femije e cila ndihmon femijen te mesoje te njohi format , te praktikoje levizjet , koordinimin dhe aftesine per te kombinuar elemete te ndryshme.
  Materiali : plastik 
  Permasat: 4.5x19x27.5CM
  Sygjerohet per femije mbi 6 vjec.

  Shkruaj një rishikim

  Ju lutem identifikohuni ose regjistrohuni për të rishikuar