Etiketa: LODRA

CANTE FROZEN ME 14 AKSESORE

 • 1,399Lekë

  1,699Lekë

  • Ex Tax:1,399Lekë
  • Kodi i produktit: LOD11447
  • Sasia
  • Vlefshmëria: Në gjendje
  Mini set bukurie Frozen per princeshat tuaja te vogla.Seti permban 14 aksesore bukurie te cilat jane kreher,pasqyre,tharese flokesh dhe shume aksesore te tjere qe do tiu ndihmojne te beheni nje prince..

  Mini set bukurie Frozen per princeshat tuaja te vogla.
  Seti permban 14 aksesore bukurie te cilat jane kreher,pasqyre,tharese flokesh dhe shume aksesore te tjere qe do tiu ndihmojne te beheni nje princeshe e vertete.
  Materiali : plastik 
  Sygjerohet per moshat mbi 3vjec

  Shkruaj një rishikim

  Ju lutem identifikohuni ose regjistrohuni për të rishikuar