Etiketa: LODRA

AKSESOR BUKURIE NE BLISTER

 • 599Lekë

  699Lekë

  • Ex Tax:599Lekë
  • Kodi i produktit: LOD12386
  • Sasia
  • Vlefshmëria: Në gjendje
  Loder set bukurie per vajza. Seti vjen ne dy paketime te ndryshme te cilat permbajne aksesore te ndryshem bukurie per argetimin dhe zbavitjen pa mase te tyre...

  Loder set bukurie per vajza. Seti vjen ne dy paketime te ndryshme te cilat permbajne aksesore te ndryshem bukurie per argetimin dhe zbavitjen pa mase te tyre.

  Shkruaj një rishikim

  Ju lutem identifikohuni ose regjistrohuni për të rishikuar