Etiketa: LODRA

FERSHELLIM NDRICUES 1.5x6.5x25CM

 • 179Lekë

  199Lekë

  • Ex Tax:179Lekë
  • Kodi i produktit: LOD04542
  • Sasia
  • Vlefshmëria: Në gjendje
  Loder firshellim fosforeshente. Pasi nxirret nga paketimi ,mjafton ta plasni pak loderen dhe me pas ajo do te leshoje ndricim fosforeshent.Permasat: 1.5x6.5x25 paketimi dhe 1.5x1.5x16CM lodra..
  Loder firshellim fosforeshente. Pasi nxirret nga paketimi ,mjafton ta plasni pak loderen dhe me pas ajo do te leshoje ndricim fosforeshent.
  Permasat: 1.5x6.5x25 paketimi dhe 1.5x1.5x16CM lodra

  Shkruaj një rishikim

  Ju lutem identifikohuni ose regjistrohuni për të rishikuar