Etiketa: NGR13185

IBRIK ELEKTRIK PHILIPS HD9336/21 2200W 1.5 L

 • 3,490Lekë

  4,190Lekë

  • Ex Tax:3,490Lekë
  • Kodi i produktit: NGR13185
  • Sasia
  • Vlefshmëria: Në gjendje
  Ibriik elektrik i markes Philips Kapaciteti : 1.5 LFuqia : 2200 WDizajn modern dhe i qëndrueshëmFalë dizajnit të menduar me kujdes, niveli i ujit në ibrik është i dukshëm nga çdo kënd. Përveç kës..

  Ibriik elektrik i markes Philips 

  Kapaciteti : 1.5 L

  Fuqia : 2200 W


  Dizajn modern dhe i qëndrueshëm

  Falë dizajnit të menduar me kujdes, niveli i ujit në ibrik është i dukshëm nga çdo kënd.

  Përveç kësaj, mikrofiltri në mënyrë efektive filtron ujin duke mbajtur shkallën e pastertise ne nivelet e deshiruara.


  Mbështetëse rrotulluese pa kabell 360 ° për lehtësi në përdorim

  Mbështetëse rrotulluese pa tel 360 ° ju jep me shume lehtësinë gjate përdorimit.


  Mbështjellës kordoni për ruajtje të lehtë

  Kordoni mund te mbeshtillet ne pjesen fundore te ibrikut duke e bërë të lehtë vendosjen e kazanit në kuzhinën tuaj


  Skeda Teknike
  FUQIA 2200W
  MATERIALI/NGJYRA INOKS / E BARDHE
  GARANCIA 24 MUAJ

  Shkruaj një rishikim

  Ju lutem identifikohuni ose regjistrohuni për të rishikuar