Etiketa: SHTRYDHESE BOSCH BS-579

SHTRYDHESE BOSCH BS-579 (500W)

 • 8,990Lekë

  12,900Lekë

  • Ex Tax:8,990Lekë
  • Kodi i produktit: ELE15959
  • Sasia
  • Vlefshmëria: Në gjendje
  Shtrydhese frutash e markes BoschMerrni antioksidantet dhe vitaminat e nevojshme per te qene ne forme ne cdo cast te dites.Tub ekstra-i madh 80 mm për të shtrydhur lëng nga fruta dhe perime ..
  Shtrydhese frutash e markes Bosch
  Merrni antioksidantet dhe vitaminat e nevojshme per te qene ne forme ne cdo cast te dites.
  Tub ekstra-i madh 80 mm për të shtrydhur lëng nga fruta dhe perime të plota pa qene nevoja qe t'i prisni ato.
  Tehet prerese jane material inox
  Fuqia e motorit: 500 W
  Kontenitori i lëngut: 1,5 L
  2 nivele shpejtësie, për produkte të fortë dhe të butë si edhe funksioni "Pulse"
  Mbrojtje nga mbinxehja,
  Këmbët anti-rrëshqitese per nje stabilitet maksimal.

  Shkruaj një rishikim

  Ju lutem identifikohuni ose regjistrohuni për të rishikuar