Etiketa: TV15542

TELEVIZOR LG 43" SMART UHD 4K 43UM7390

 • 49,990Lekë

  62,990Lekë

  • Ex Tax:49,990Lekë
  • Kodi i produktit: TV15542
  • Sasia
  • Vlefshmëria: 2-3 Ditë
  Jetoni  mrekulline e imazhit me LG AI TVLG AI TV zgjeron përvojën tuaj të shikimit të TV me Asistent Google dhe Alexa. Shtypni dhe mbani butonin në Pultin Magjik për të filluar. Nuk keni nevojë p..
  Jetoni  mrekulline e imazhit me LG AI TV
  LG AI TV zgjeron përvojën tuaj të shikimit të TV me Asistent Google dhe Alexa.
  Shtypni dhe mbani butonin në Pultin Magjik për të filluar. Nuk keni nevojë për pajisje të tjera shtese
  Përjetoni imazhe reale me detaje të shkëlqyera dhe me ngjyra të gjalla në ekranin 4K - i cili ofron katër herë më shumë rezolucion më të larte se Full HD.
  Kudo që të uleni, këndi i gjerë i shikimit të panelit IPS 4K ju mahnit me imazhin spektakolar  duke shfaqur pothuajse 100% saktësi ngjyrash
  Procesor i shpejtë dhe i saktë Quad-Core eliminon zhurmën dhe krijon ngjyrën dhe kontrastin më dinamik.
  Imazhet me rezolucion të ulët janë të shkallëzuara dhe të riprodhuara në afërsi të imazheve me cilësi 4K.
  Dallimi më i vogël i ngjyrave reflektohet me saktësi për të dhënë ngjyra më të mprehta, më të pasura dhe sa më reale.
  4K Active HDR optimizon çdo skenë, duke dhënë detaje delikate dhe ngjyra të pasura.
  Formati multi-HDR, përfshirë HDR10 dhe HLG, i shoqëruar me teknologjinë dinamike të rregullimit të skenës nga LG, ju lejon të shijoni çdo përmbajtje video me cilësi të mahnitshme të HDR.
  Skeda Teknike
  MADHESIA E EKRANIT 43
  GARANCIA 24 MUAJ

  Shkruaj një rishikim

  Ju lutem identifikohuni ose regjistrohuni për të rishikuar