Etiketa: CEL15569

SMARTPHONE IPHONE XR 64GB RED

 • 59,900Lekë

  94,990Lekë

  • Ex Tax:59,900Lekë
  • Kodi i produktit: CEL15569
  • Sasia
  • Vlefshmëria: Në gjendje
  IPHONE XR (64GB / RED)Karakteristikat: IPhone XR zbulon ekranin LCD më të përparuar në industri. Dizajni i saj inovator me ndriçim të pasëm shtrin ekranin në skajet dhe tregon ngjyrat a..

  IPHONE XR (64GB / RED)


  Karakteristikat:

   IPhone XR zbulon ekranin LCD më të përparuar në industri. Dizajni i saj inovator me ndriçim të pasëm shtrin ekranin në skajet dhe tregon ngjyrat aq reale sa vetë jeta. Materiale të jashtëzakonshme. Xhami më i fortë i përdorur ndonjëherë në një smartphone. Skajet e aluminit të shkallës hapësinore me inxhinieri precize. Rezistenca ndaj ujit dhe pluhurit. Dhe gjashtë përfundime të reja mahnitëse.

  Identifikimi i fytyrës. Nuk ka fjalëkalim më të lehtë për tu mbajtur mend se sa fytyra juaj. Me vetëm një vështrim mund të zhbllokoni iPhone, të identifikoheni në aplikacione dhe të paguani për blerjet tuaja. FaceID është teknologjia më e sigurt e njohjes së fytyrës që është parë në një smartphone. Dhe tani është edhe më shpejt.

  Çipi inteligjent A12 Bionic. Gjenerata e fundit Motor Neural e bën këtë mikroprocesor më të zgjuar dhe më të fuqishëm që ka pasur një smartphone. Kjo përkthehet në një përmbajtje mahnitëse të realitetit të shtuar, portrete të pabesueshme me kontrollin e thellësisë dhe, natyrisht, shpejtësi dhe rrjedhshmëri në gjithçka që bëni.

  Një sistem revolucionar i kamerës. Kamera më e njohur në botë hap rrugën drejt një epoke të re të fotografisë. Sensori i përparuar, ISP dhe Motor Neural punojnë prapa skenave për t'i bërë fotot tuaja një spektakël.

  Asnjë telefon nuk duket si iPhone. Çdo vendim që marrim në lidhje me iPhone e bën atë me të vërtetë unik. Si integrojmë sigurinë dhe privatësinë. Ose si i riciklojmë përbërësit e tij në mënyrën më inovative.


  Specifikimet:

  • Memoria: 64GB
  • Përmasat dhe pesha
  • Ekran: 6,1" - Retinë e lëngshme HD
  • Rezolucioni: LCD Multi-Touch me teknologjinë IPS
  • Rezistenca ndaj spërkatjeve, ujit dhe pluhurit (deri në 1 metër thellësi për një maksimum prej 30 minutash)
  • Çipi A12 Bionic
  • Motor Neural i gjeneratës së fundit
  • Kamera 12 Mpx me kënd të gjerë
  • Zmadhimi dixhital deri në x5
  • Modaliteti i portretit me efekt të avancuar
  • Ndriçimi i Portreteve me tre efekte (Drita Natyrore, Drita Studio dhe Drita Kontur)
  • Stabilizimi optik i imazhit
  • Blic me katër LED me True Tone me sinkronizim të ngadaltë
  • Fotografitë panoramike (deri 63 Mpx)
  • Smart HDR për foto
  • Diapazon i gjerë ngjyrash për fotot dhe Live Photo
  • Korrigjimi i përparuar i syve të kuq
  • Regjistrimi i videos në 4K 
  • Kamera TrueDepth
  • ID e fytyrës
  • Apple Pay
  • Përdorni Face ID për të paguar në dyqane, aplikacione dhe faqe në internet me iPhone tuaj
  • FaceTime
  Skeda Teknike
  BATERIA 2942 MAH
  KAMERA 12MP
  LLOJI I LIDHJES BLUETOOTH,WIFI
  LLOJI I RRJETIT GSM/CDMA/HSPA/EVDO/LTE
  MEMORJA 64 GB
  NGJYRA E KUQE
  PROCESORI HEXA-CORE
  RAM 3 GB
  SIM SINGLE SIM
  TEKNOLOGJIA E EKRANIT IPS LED
  MADHESIA E EKRANIT 6.1 INCH
  GARANCIA 24 MUAJ

  Shkruaj një rishikim

  Ju lutem identifikohuni ose regjistrohuni për të rishikuar