Etiketa: PC13774

LAPTOP HP NB PROBOOK 450 G5 UMA i3

 • 59,900Lekë

  74,990Lekë

  • Ex Tax:59,900Lekë
  • Kodi i produktit: PC13774
  • Sasia
  • Vlefshmëria: 2-3 Ditë
  HP ProBook 450 ju lejon profesionistëve të qëndrojnë produktivë në zyrë dhe gjatë lëvizjes. Dizajni elegant, saktësia lineare dhe lakimi delikat plus performanca opsionale Quad Core1 dhe jeta e gjatë ..
  HP ProBook 450 ju lejon profesionistëve të qëndrojnë produktivë në zyrë dhe gjatë lëvizjes. Dizajni elegant, saktësia lineare dhe lakimi delikat plus performanca opsionale Quad Core1 dhe jeta e gjatë e baterisë e bëjnë këtë ProBook thelbësor për fuqinë e sotme të punës.

  Përpunim i fuqishëm
  kaloni ditën tuaj  me shumë detyra, me procesorët opsionalë 7th Gen Intel® Core ™ i32 ose 8th Gen Core ™ i5 / i7 Quad Core 1 dhe grafikë opsionale NVIDIA® GeForceor3.

  Dizajn elegant dhe i qëndrueshëm ultraslim 
  HP ProBook 450 sjell dizajn elegant për çdo biznes. Një shasi ultraslim në një përfundim të ri të rafinuar argjendi natyral përfshin një kuvertë tastiere të bërë prej alumini të stampuar ne menyre te qendrueshme.

  Projektuar për ankorim Kaloni me shpejtësi në produktivitetin e desktopit me një kabllo të vetme që mbështet lidhjen përmes USB-C ™ e cila ju lejon të lidhni shumë shfaqje të jashtme, një burim energjie dhe një lidhje rrjeti gigabit përmes dokeve opsionale.

  Përvojë zhytëse Përjetoni një angazhim të gjallë audio dhe një përvojë të lehtë në konferencë me Skype for Business HP Certifikuar HP ProBook 450 me HP Audio Boost, HP Noise Cancellation.

  Përjetoni tiparet e reja të Windows 10 Pro në HP ProBook 450 opsional të hollë, të lehtë dhe me prekje.
  Fortifikoni sigurinë tuaj duke përdorur faktorë të shumtë të vërtetimit duke përfshirë gjurmët e gishtave dhe njohjen e fytyrës.

  Jetëgjatësia e jashtëzakonshme e baterisë dhe karikimi i shpejtë
  Jetëgjatësia e baterisë që zgjat gjatë ditës së punës dhe më gjerë. Karikimi i shpejtë 90% në 90 minuta.

  Testuar për të shkuar në distancë Qëndroni në këmbë në ngarkesën e punës me një ProBook që është krijuar për të kaluar testimin MIL-STD 810G.

  Ndihmoni në shtypjen e zhurmës së ambientit, duke përfshirë edhe klikimet e tastierës me Anulimin e Zhurmës HP.
  Altoparlantët e mirë të tingëllojnë shkëlqyeshëm me HP Audio Boost.

  Sistemi operativ Windows 10 Home 644
  Kujtesë 4 GB DDR4-2400 SDRAM (1 x 4 GB)
  Kujtesa dhe memorja 4 GB 500 GB hapësirë ​​ruajtëse HDD
  Lloji i ruajtjes HDD
  Hapësira e brendshme 500 GB 7200 rpm SATA
  Shpejtësia e procesorit 2.3 GHz
  Familja e procesorëve Procesori i gjeneratës së 7-të Intel® Core ™ i3
  Procesori Intel® Core ™ i3-7020U me Intel® HD Graphics 620 (2.3 GHz, 3 MB L3 cache, 2 bërthama)
  Grafika (e integruar) Intel® HD Graphics 520
  Ekrani HD 15,6 "
  Ndriçues LED me shkëlqim diagonal HD 15,6 "(1366 x 768)
  Madhësia e ekranit (diagonale) 15,6 "
  Jetëgjatësia e baterisë Deri në 14 orë dhe 30 minuta
  Lloji i baterisë HP Long Life 3-qelizor, 48 Wh jon-li
  Fuqizues 45 W adapter AC Smart AC
  Karakteristikat e audios 2 Altoparlantë të integruar stereo
  Varg i integruar me mikrofon të dyfishtë
  Kamera webcam HD 720p
  Tastiera HP Premium, me madhësi të plotë në stilin ishull, rezistent ndaj ujit dhe me ndriçim opsional 

  Portat

  USB 3.1 x1
  USB 3.0 x2
  USB 2.0 x2
  HDMI x1
  VGA x1
  RJ-45 x1
  1 fole për kufje / mikrofon

  Skeda Teknike
  BATERIA 3 CELL
  HDD 500 GB
  KARTE GRAFIKE INTEL HD GRAPHICS
  NGJYRA GRI
  PROCESORI INTEL CORE i3-7100U
  RAM 4 GB DDR4
  SSD JO
  WEB CAMER PO
  MADHESIA E EKRANIT 15.6 INCH
  GARANCIA 12 MUAJ

  Shkruaj një rishikim

  Ju lutem identifikohuni ose regjistrohuni për të rishikuar