Etiketa: PC14509

LAPTOP DELL NB INSPIRON 5570 INTEL CORE i5

 • 79,990Lekë

  84,900Lekë

  • Ex Tax:79,990Lekë
  • Kodi i produktit: PC14509
  • Sasia
  • Vlefshmëria: Në gjendje
  Laptop 15,6 "që ofron një përvojë të jashtëzakonshme shikimi.Memoria: 4 -16 GB, DDR4, 2400 MHz; deri në 16 GBSistemi operativ  Windows 10 HomeQartësia në ekran: Kënaquni me detajet..
  Laptop 15,6 "që ofron një përvojë të jashtëzakonshme shikimi.
  Memoria: 4 -16 GB, DDR4, 2400 MHz; deri në 16 GB
  Sistemi operativ  Windows 10 Home
  Qartësia në ekran: Kënaquni me detajet e freskëta të ekranit anti-shkëlqim 15,6 "FHD për të parë gjithçka më mirë, veçanërisht jashtë ose në dritë të ndritshme.
  Transmetoni pa probleme: Teknologjia SmartByte e bën lojën dhe transmetimin tuaj të qetë dhe të pandërprerë, kështu që nuk humbni asnjë sekondë. Kjo zgjidhje e rrjetit siguron që aplikacionet tuaja më të rëndësishme të marrin bandën që u nevojitet për një performancë optimale.
  Dëgjoni çdo detaj: Waves MaxxAudio Pro pompon zërin tuaj, kështu që ju mund të dëgjoni gjithçka, nga koncertet te rezultatet e filmave dhe veprimet e lojërave me tone të pasura dhe rezonante.
  Procesori më i fundit Intel® Core ™ i jep energji të bollshme në një paketë kompakte.
  Më shumë memorie: Me rritjen e performancës, gjerësinë e bandës së rritur dhe efikasitetin e energjisë epike me deri në 16 GB memorje DDR4, do të ekzekutoni të gjitha aplikacionet tuaja dhe do të kryeni shumë detyra si një profesionist në asnjë kohë.
  Grafika dramatike: Lojë më qetësisht se kurrë dhe shijoni energji shtesë dhe performancë optimale të përditshme deri në 4 GB grafikë diskrete opsionale GDDR5.
  Hapësira ruajtëse: Laptopi juaj ofron mundësi të shumta ruajtjeje për performancë të përgjegjshme dhe shumë rezervë, duke përfshirë deri në 2TB HDD, 256 GB SSD dhe disqe të dyfishta.
  Windows Hello dhe lexuesi opsional i gjurmëve të gishtave në butonin e energjisë i bën hyrjet e sigurta sa më të thjeshta, madje edhe për shumë përdorues.
  Disk opsional opsional: Shikoni filma, luani lojëra ose dëgjoni muzikë tuaj të preferuar me DVD drive opsional, ose digjni disqet tuaja për rezervimin e skedarëve.
  Merrni jetëgjatësi të shkëlqyeshme të baterisë me laptopin tuaj Inspiron. Ne e vlerësojmë jetën tonë të baterisë me standardin e industrisë MobileMark 2014.
  Integrimi pa ndërprerje i PC / smartphone: Hyni në pajisje të shumta pa e ndarë vëmendjen tuaj — Dell Mobile Connect çifton smartphone tuaj iOS ose Android me laptopin tuaj.
  Kufizoni ndërprerjet: Me Dell Mobile Connect, ju keni mundësinë të kanalizoni njoftimet nga thirrjet telefonike, SMS, IM dhe aplikacione të tjera drejt laptopit tuaj. Mbani fokusin tuaj në një ekran të vetëm dhe përgjigjuni vetëm kur është i përshtatshëm për ju.
  Ruani privatësinë tuaj: Telefoni juaj lidhet me PC-në tuaj përmes lidhjes së sigurt pikë-për-pikë të Dell Mobile Connect në mënyrë që të dhënat tuaja të mos ekspozohen kurrë përmes lidhjeve të pasigurta të internetit.
  Skeda Teknike
  BATERIA 3 CELL
  HDD 1 TB
  KARTE GRAFIKE AMD RADEON 530
  NGJYRA GRI
  PROCESORI INTEL CORE i5-8250U
  RAM 4 GB DDR4
  SSD JO
  WEB CAMER PO
  MADHESIA E EKRANIT 15.6 INCH
  GARANCIA 36 MUAJ

  Shkruaj një rishikim

  Ju lutem identifikohuni ose regjistrohuni për të rishikuar