Etiketa: SET15205

SET PJATA LAMART LT9001 6CP

 • 1,290Lekë

  1,790Lekë

  • Ex Tax:1,290Lekë
  • Kodi i produktit: SET15205
  • Sasia
  • Vlefshmëria: Në gjendje
  Set pjatash i markes Lamart.Seti i pjatave permban:  2 pjata të cekëta, 2 pjata të thella  dhe 2 pjata per ëmbëlsirë...

  Set pjatash i markes Lamart.

  Seti i pjatave permban:  2 pjata të cekëta, 2 pjata të thella  dhe 2 pjata per ëmbëlsirë.


  Shkruaj një rishikim

  Ju lutem identifikohuni ose regjistrohuni për të rishikuar