Etiketa: PERZ12345

BLENDER DCG UM1350 (400W)

 • 2,490Lekë

  4,590Lekë

  • Ex Tax:2,490Lekë
  • Kodi i produktit: PERZ12345
  • Sasia
  • Vlefshmëria: Në gjendje
  Shijo lengjet e frutave, pergatit supen e ngrohte me perime dhe koktejlet per festat me shoqerine ! Kapacieteti : 1,5 l Fuqia: 400 W Funksioni "Pulse" për përzierjen e menjëhershme dhe gri..

  Shijo lengjet e frutave, pergatit supen e ngrohte me perime dhe koktejlet per festat me shoqerine !

  Kapacieteti : 1,5 l

  Fuqia: 400 W

  Funksioni "Pulse" për përzierjen e menjëhershme dhe grirjen e kubeve të akullit

  2 nivele shpejtesie

  Dy tehe çeliku qe nuk ndryshken të përshtatshme gjithashtu për akullin

  Kapaku i gotes prej gome

  Kapak transparent i vogël për shtimin e përbërësve gjatë përzierjes

  Këmbët anti-rreshqiteshe

  Skeda Teknike
  FUQIA 400 W
  MATERIALI KONTENITORIT QELQ
  NIVELE SHPEJTESIE 3
  GARANCIA 12 MUAJ

  Shkruaj një rishikim

  Ju lutem identifikohuni ose regjistrohuni për të rishikuar