Etiketa: 3 ne 1 TOSTIER / WAFFLE / BISKOTA DCG STWA3660 (1000W)

3 ne 1 TOSTIERE / WAFFLE / BISKOTA DCG STWA3660 (1000W)

 • 3,990Lekë

  5,490Lekë

  • Ex Tax:3,990Lekë
  • Kodi i produktit: TO15915
  • Sasia
  • Vlefshmëria: Në gjendje
  3 ne 1 Mengjesi juaj ideal gati ne pak minuta3 funksione ne 1 pajisjeFunksion : Tostier & GrilFunksion : Berese WaffleFunksion : Berese BiskotashPergatisni Waffle, Sandwich dhe TostMateiral j..
  • 3 ne 1 
  • Mengjesi juaj ideal gati ne pak minuta
  • 3 funksione ne 1 pajisje
  • Funksion : Tostier & Gril
  • Funksion : Berese Waffle
  • Funksion : Berese Biskotash
  • Pergatisni Waffle, Sandwich dhe Tost
  • Mateiral jo ngjites
  • Mbrojtje nga mbinxehja
  • Gati per t'u perdorur kur ndizet drita treguese
  • Permasat : 25.5 x 26 x 12 cm


  Skeda Teknike
  FUQIA 1000 W
  MATERIALI I PLLAKES ANTINGJITJE
  GARANCIA 12 MUAJ

  Shkruaj një rishikim

  Ju lutem identifikohuni ose regjistrohuni për të rishikuar