Etiketa: SMARTWATCH GRASP YOUNG 1

SMARTWATCH GRASP YOUNG 1

 • 1,790Lekë

  2,290Lekë

  • Ex Tax:1,790Lekë
  • Kodi i produktit: SMGY1
  • Sasia
  • Vlefshmëria: Në gjendje
  SmartWatch Grasp Young Y1, Eshtë krijuar për të siguruar gjithçka që ju nevojitet në një mënyrë të përshtatshme dhe të thjeshtë.Karakteristikat krysore : Kamera, Pedometer, Monitorin e Gjumit, si dhe ..

  SmartWatch Grasp Young Y1,

  Eshtë krijuar për të siguruar gjithçka që ju nevojitet në një mënyrë të përshtatshme dhe të thjeshtë.

  Karakteristikat krysore : Kamera, Pedometer, Monitorin e Gjumit, si dhe karten Micro-SIM.

  Sistem operativ -ANDROID &  IOS

  SmartWatch jep përvojën më të mirë të mundshme për të dy sistemet si per IOS dhe Android.

  Për pajisjet si : iPhone dhe Samsung suporton thirrjet hyrese-dalese,kontaktet e smartphonit, listen muzikore , orën , pedometër, alarm, alarmi kundër humbjes së telefonit, monitorim të gjumit, etj.

  Ekrani i SmartWatch-it Android & IOS ofron përvojën më të mirë për përdoruesit, kjo është arsyeja pse ajo përmban një ekran të plotë klasik në formë të rrumbullakët, i cili funksionon me prekje HD, me ndjeshmëri të lartë, për t'u siguruar që keni përvojën më të mirë SmartWatch!

  Vendosni kartën tuaj SIM, dhe përdoreni si një celular të rregullt që do të thotë se nuk do të duhet te merrni telefonin tuaj nga xhepi, vetëm për të kryer disa thirrje!

  Dizajn elegant dhe karakteristika të mahnitshme, IOS & Android.

  SmartWatch ynë është pikërisht ai që ju nevojitet!

  Shkruaj një rishikim

  Ju lutem identifikohuni ose regjistrohuni për të rishikuar