KUFJE BLUETOOTH PER SMARTPHONE XO-B28

 • 1,190Lekë
  • Ex Tax:1,190Lekë
  Kufj Bluetooth per Smartphone XO-B28Falë teknologjisë Bluetooth, ju mund të harroni për kabllot e ndërlidhura dhe të ndjeni lirinë e plotë të lëvizjes.Me nje prekje te butonit, mund t'i pergjigjeni te..

  Kufj Bluetooth per Smartphone XO-B28

  • Falë teknologjisë Bluetooth, ju mund të harroni për kabllot e ndërlidhura dhe të ndjeni lirinë e plotë të lëvizjes.
  • Me nje prekje te butonit, mund t'i pergjigjeni telefonatave hyrese ose te degjoni kengen tuaj te preferuar me cilesine me te larte te audios.


  Te dhena mbi produktin:

  • Kufje Bluetooth XO B28
  •  Cilesi e shkelqyer e zerit.
  • Dizajn elegant, lehtesisht i pershtatshem.
  • Bateria litium polimer 110mAh, 
  • Gjendja Standby ekstra e gjatë,
  • 6 orë kohë përdorimi;
  • Version i Bluetooth: 4.2
  • Zëri i shpejtë në anglisht, lidhje inteligjente dhe e përputhshme;
  • Kontroll i thjeshtë, i lehtë per t'u perdorur
  • Ngjyra: e zeze

  Shkruaj një rishikim

  Ju lutem identifikohuni ose regjistrohuni për të rishikuar