KUFJE BLUETOOTH PER SMARTPHONE KONFULON BT01

 • 1,590Lekë
  • Ex Tax:1,590Lekë
  KUFJE BLUETOOTH PER SMARTPHONE KONFULON BT01Falë teknologjisë Bluetooth, ju mund të harroni për kabllot e ndërlidhura dhe të ndjeni lirinë e plotë të lëvizjes.Me nje prekje te butonit, mund t'i pergji..
  • KUFJE BLUETOOTH PER SMARTPHONE KONFULON BT01
  • Falë teknologjisë Bluetooth, ju mund të harroni për kabllot e ndërlidhura dhe të ndjeni lirinë e plotë të lëvizjes.
  • Me nje prekje te butonit, mund t'i pergjigjeni telefonatave hyrese ose te degjoni kengen tuaj te preferuar me cilesine me te larte te audios.

  • Te dhena mbi produktin: 
  • Versioni Bluetooth: V4.1
  • Kapaciteti i baterisë: 55mAh
  • Koha e stanby : 55 orë
  • Koha e tarifimit: 1 orë
  • Koha e punës: 2 orë
  • Distanca e lidhjes Bluetooth: 10m
  • Tingull stereo i kufjeve Bluetooth me ulje të zhurmës, tingull perfekt
  • Materialet: ABS + PC
  • Funksioni: 2-në-1, lidhni dy celularë në të njëjtën kohë
  • Dizajn me cilësi të lartë për audio më të thellë, më të pasur

  Shkruaj një rishikim

  Ju lutem identifikohuni ose regjistrohuni për të rishikuar