KUFJE BLUETOOTH PER SMARTPHONE REMAX T5

 • 1,590Lekë
  • Ex Tax:1,590Lekë
  KUFJE BLUETOOTH PER SMARTPHONE REMAX T5Falë teknologjisë Bluetooth, ju mund të harroni për kabllot e ndërlidhura dhe të ndjeni lirinë e plotë të lëvizjes.Me nje prekje te butonit, mund t'i pergjigjeni..


  KUFJE BLUETOOTH PER SMARTPHONE REMAX T5

  • Falë teknologjisë Bluetooth, ju mund të harroni për kabllot e ndërlidhura dhe të ndjeni lirinë e plotë të lëvizjes.
  • Me nje prekje te butonit, mund t'i pergjigjeni telefonatave hyrese ose te degjoni kengen tuaj te preferuar me cilesine me te larte te audios.

  Performancë e qëndrueshme

  Versioni Bluetooth: 4.1 cilësia e audios është më e pastër dhe e qartë.

  Dizajni ergonomik: dizajni i tij i varur rreth veshit, përshtaten në mënyrë të përkryer në veshin tuaj, vishni të qetë. (Jo vetëm për të parandaluar derdhjen aksidentale, por edhe për të zvogëluar ngarkesën kur vishni.)

  Ul zhurmën në sfond dhe ju sjell përvojën e dëgjimit me zë HD.

  Shijoni lirshëm muzikën tuaj.

   Nuk ju lejon të humbisni asnje telefonatë të rëndësishme.

  Karikues universal me Micro USB, i përshtatshëm dhe i shpejtë.

  Funksionimi multifunksional i butonit : për përgjigjen / përfundimin / refuzimin e një thirrje, rregullimin e volumit +/-, mbështetje për të bërë foto. 


  Specifikim:

  Versioni Bluetooth: 4.1

  E përputhshme me: smartphone me Bluetooth

  Koha e bisedimit: 4 orë

  Koha e degjimit të muzikës: 3-5 orë

  Koha e tarifimit: Rreth 2 orë

  Ngjyra: E zezë

  Shkruaj një rishikim

  Ju lutem identifikohuni ose regjistrohuni për të rishikuar