KUFJE BLUETOOTH PER SMARTPHONE KUCIPA L21

 • 1,590Lekë
  • Ex Tax:1,590Lekë
  KUFJE BLUETOOTH PER SMARTPHONE KUCIPA L21Falë teknologjisë Bluetooth, ju mund të harroni për kabllot e ndërlidhura dhe të ndjeni lirinë e plotë të lëvizjes.Me nje prekje te butonit, mund t'i pergjigje..

  KUFJE BLUETOOTH PER SMARTPHONE KUCIPA L21

  • Falë teknologjisë Bluetooth, ju mund të harroni për kabllot e ndërlidhura dhe të ndjeni lirinë e plotë të lëvizjes.
  • Me nje prekje te butonit, mund t'i pergjigjeni telefonatave hyrese ose te degjoni kengen tuaj te preferuar me cilesine me te larte te audios.

  Te dhena mbi produktin:

  Bluetooth: 3.0

  Përgjigja e frekuencës: 20hz-20khz

  Muzikë 1-3 orë

  Në gjendje standby: deri në 88 orë

  Shkruaj një rishikim

  Ju lutem identifikohuni ose regjistrohuni për të rishikuar