KUFJE BLUETOOTH PER SMARTPHONE BASEUS NGCX-01

 • 1,890Lekë
  • Ex Tax:1,890Lekë
  Kufje Bluetooth magnetike BaseusPa kabell ose butona të ndërlikuar kufje Baseus magnetike Bluetooth është e lehtë, kompakte dhe me karikim magnetik.  Kontrolli inteligjent me prekjen e nje butoni..

  Kufje Bluetooth magnetike Baseus

  Pa kabell ose butona të ndërlikuar kufje Baseus magnetike Bluetooth është e lehtë, kompakte dhe me karikim magnetik.

   Kontrolli inteligjent me prekjen e nje butoni, ju lejon të përgjigjeni ose refuzoni thirrjet, të ritelefononi numrin e fundit ose madje të luani një këngë.

  Nëse kufja juaj Bluetooth Baseus magnetike është në pajisjen e karikimit, gjithçka që duhet të bëni për t'iu përgjigjur një telefonate është ta merrni atë.

  Te dhena mbi produktin:

  - Kufje mini magnetike Bluetooth nga Baseus, e lehtë dhe e lehtë për t’u përdorur

  - Vjen me një aksesor karikimi USB për ta karikuar atë në lëvizje, në punë ose në shtëpi

  - Kontrolli inteligjent me një prekje te butonit ju lejon t'ju përgjigjeni thirrjeve, ritransmetim ose ndërrim i këngëve.

  - Mund t'i përgjigjeni çdo telefonate thjesht duke marrë kufjet nga pajisja e karikimit

  - Karikimi zgjat 4 orë kohë bisede, 3 orë muzikë, ose 100 orë në gjendje Standby.

  - Kufje perfekte Bluetooth për smartphonin tuaj : iPhone, Samsung, Huawei, Nokia, etj.

  - Mund të lidhet me dy pajisje njëkohësisht, thirrjet hyrëse mund të përgjigjen nga të dy

  - Paketimi përfshin 3 aksesore të ndryshme të veshëve për një përshtatje sa me të rehatshme


  Specifikimet:

  - Koha e bisedës: rreth 4 orë

  - Koha e muzikës: rreth 3 orë

  - Koha e standby: rreth 100 orë

  - Koha e tarifimit: rreth 1.5 orë

  - Kapaciteti i baterisë: 45 mAh

  - Bluetooth: 4.1

  - Gama e frekuencës: 20Hz-20KHz

  - Pesha (vetëm kufje): 5 gr

  - E pershtatshme me Android / iOS / Windows

  Shkruaj një rishikim

  Ju lutem identifikohuni ose regjistrohuni për të rishikuar