Etiketa: TV15543

TELEVIZOR LG 65" 4K UHD SMART 65UM7450

 • 114,990Lekë

  169,900Lekë

  • Ex Tax:114,990Lekë
  • Kodi i produktit: TV15543
  • Sasia
  • Vlefshmëria: Në gjendje
  Shijoni rezolutën e mrekullueshme realiste të ekranit të ofruar nga TV UK 4K LG.Madhesia e ekranit : 65"WebOS Smart TV - për të parë Lightbox, Netflix dhe Amazon Prime Video.Një mori me detaje të reja..
  Shijoni rezolutën e mrekullueshme realiste të ekranit të ofruar nga TV UK 4K LG.
  Madhesia e ekranit : 65"
  WebOS Smart TV - për të parë Lightbox, Netflix dhe Amazon Prime Video.
  Një mori me detaje të reja. Rezolucioni ULTRA HD 4K është katër herë më shumë se Full HD, duke prodhuar një qartësi brilante dhe detaje të gjalla që ju mahnisin edhe kur shihet nga afër. Ky nivel i detajeve është përshtatur mirë për argëtimin familjar, ndeshjet sportive dhe lojrat. Rezultati i imazheve do të ripërcaktojë eksperiencën tuaj.
  Në mbështetje të procesit të përpunimit të avancuar të imazheve që kërkojnë dritë apo qartësi, ofrohen katër bërthama përpunuese të disponueshme për këtë lloj televizori LG. Një tru i shpejtë dhe i fuqishëm për t'u siguruar që të keni imazhin më të mirë të mundshëm.
  Teknologjia e avancuar HDR mund të përshtatet në një varietet të formateve HDR dhe ju mundëson skenë pas skene një riprodhim të përpiktë të imazhit . Active HDR është një HDR më e mirë.
  Televizioni i madh meriton një audio të shkëlqyer. Kjo teknologji e zërit krijon shumë kanale virtuale që prodhojnë efekt ultra surround.
  Dizajni i televizorit me linja të lëmuara dhe me një shkëlqim tërheqës, siguron një ndërtim premium dhe një prekje të një cilësie të lartë në çdo ambient.
  Zbuloni gamën e plotë të veçorive të Smart TV me LG WebOS. Shkoni një hap më tej se kontrollet themelore dhe kërkoni, hapni dhe lundroni në aplikacione të zgjedhura dhe shërbime të tjera me anë të zërit tuaj.  Skeda Teknike
  MADHESIA E EKRANIT 65
  GARANCIA 24 MUAJ

  Shkruaj një rishikim

  Ju lutem identifikohuni ose regjistrohuni për të rishikuar