Etiketa: TV15763

TELEVIZOR LG 55" 4K UHD SMART 55UM7450

 • 69,990Lekë

  89,990Lekë

  • Ex Tax:69,990Lekë
  • Kodi i produktit: TV15763
  • Sasia
  • Vlefshmëria: 2-3 Ditë
  LG AI TV zgjeron përvojën tuaj të shikimit të TV me Asistent Google dhe Alexa.Shtypni dhe mbani butonin në Pultin Magjik për të filluar. Nuk keni nevojë për pajisje të tjera shtese.Nepermjet zerit tua..
  LG AI TV zgjeron përvojën tuaj të shikimit të TV me Asistent Google dhe Alexa.
  Shtypni dhe mbani butonin në Pultin Magjik për të filluar. Nuk keni nevojë për pajisje të tjera shtese.
  Nepermjet zerit tuaj personalizoni programacionin dhe merrni informacionet e deshiruara ne kohe reale nga Assistent Google dhe Alexa
  Përjetoni imazhe reale me detaje të shkëlqyera dhe me ngjyra të gjalla në ekranin 4K - i cili ofron katër herë më shumë rezolucion më të larte se Full HD.
  Kudo që të uleni, këndi i gjerë i shikimit të panelit IPS 4K ju mahnit me imazhin spektakolar  duke shfaqur pothuajse 100% saktësi ngjyrash
  Procesor i shpejtë dhe i saktë Quad-Core eliminon zhurmën dhe krijon ngjyrën dhe kontrastin më dinamik.
  Imazhet me rezolucion të ulët janë të shkallëzuara dhe të riprodhuara në afërsi të imazheve me cilësi 4K.

  Dallimi më i vogël i ngjyrave reflektohet me saktësi për të dhënë ngjyra më të mprehta, më të pasura dhe sa më reale.

  4K Active HDR optimizon çdo skenë, duke dhënë detaje delikate dhe ngjyrë të pasur.

  Formati multi-HDR, përfshirë HDR10 dhe HLG, i shoqëruar me teknologjinë dinamike të rregullimit të imazhit nga LG, ju lejon të shijoni çdo përmbajtje video me cilësi të mahnitshme të HDR.

  Do të kënaqeni me audio të pasur, pa përsosur, shumëdimensionale, pasi altoparlantët e integruar në TV tuaj japin tinguj nga të gjitha këndvështrimet.

  Skeda Teknike
  MADHESIA E EKRANIT 55
  GARANCIA 24 MUAJ

  Shkruaj një rishikim

  Ju lutem identifikohuni ose regjistrohuni për të rishikuar