Etiketa: TV15830

TELEVIZOR LG 65" 4K UHD SMART 65UM7100

 • 84,990Lekë

  125,900Lekë

  • Ex Tax:84,990Lekë
  • Kodi i produktit: TV15830
  • Sasia
  • Vlefshmëria: 2-3 Ditë
  Rezolucioni 4K një standard i ri për definicion të lartëPërjetoni imazhe reale 4K me detaje të shkëlqyera dhe me ngjyra të gjalla në ekranin IPS duke ofruar katër herë rezolucion më të larte..
  Rezolucioni 4K një standard i ri për definicion të lartë
  Përjetoni imazhe reale 4K me detaje të shkëlqyera dhe me ngjyra të gjalla në ekranin IPS duke ofruar katër herë rezolucion më të larte se Full HD.
  Kudo që të uleni këndi i gjerë i shikimit të panelit IPS 4K ju mahnit me imazhin spektakolar  duke shfaqur pothuajse 100% saktësi të ngjyrave

  LG Smart TV 
  Ofron përmbajtje dhe filma të fundit në rezolucion të mahnitshëm, kështu që mund të shijoni një përvojë kinematografike në rehatinë e shtëpisë tuaj.
  Gjithashtu ju jep mundesine te navigoni ne internet ne cdo moment per te marre te gjitha informacionet e nevojshme ose thjeshte te argetoheni nepermjet teknologjise SMART

  Procesori Quad Core origjina e imazheve 4K
  Procesori i shpejtë dhe i saktë Quad-Core eliminon zhurmën dhe krijon ngjyrën dhe kontrastin më dinamik
  Imazhet me rezolucion të ulët janë të shkallëzuara dhe të riprodhuara në afërsi të imazheve me cilësi 4K.
  Dallimi më i vogël i ngjyrave reflektohet me saktësi për të dhënë ngjyra më të mprehta, më të pasura dhe sa më reale.

  4K Active HDR optimizon çdo skenë, duke dhënë detaje delikate dhe ngjyra të pasura.
  Formati multi-HDR, përfshirë HDR10 dhe HLG, i shoqëruar me teknologjinë dinamike të rregullimit të skenës nga LG, ju lejon të shijoni çdo përmbajtje video me cilësi të mahnitshme të HDR.
  Me LG ThinQ AI, aq shumë gjëra bëhen të mundshme vetëm me zërin tuaj
  Merrni përgjigjet që po kërkoni vetëm me një kërkesë të thjeshtë zëri. Sapo të kërkoni, TV LG AI paraqet informacion të dobishëm te personalizuar dhe ju frymëzon me një mori idesh të reja.

  Skeda Teknike
  MADHESIA E EKRANIT 65
  GARANCIA 24 MUAJ

  Shkruaj një rishikim

  Ju lutem identifikohuni ose regjistrohuni për të rishikuar