Etiketa: TV15722

TELEVIZOR LG 32" HD 32LM5500

 • 22,990Lekë

  28,900Lekë

  • Ex Tax:22,990Lekë
  • Kodi i produktit: TV15722
  • Sasia
  • Vlefshmëria: 2-3 Ditë
  TV LED 32LM5500 Një nivel i ri i plotë-HDNjë ekran i plotë HD jep imazhe më të sakta me rezolucion mahnitës dhe me ngjyra të gjalla.Rritës dinamik i ngjyraveProcesori i përparuar i imazhit rregullon n..
  TV LED 32LM5500

  Një nivel i ri i plotë-HD
  Një ekran i plotë HD jep imazhe më të sakta me rezolucion mahnitës dhe me ngjyra të gjalla.

  Rritës dinamik i ngjyrave
  Procesori i përparuar i imazhit rregullon ngjyrën për imazhe më të pasura dhe më natyrore.
  Gëzoni bukurinë e ngjyrave të vërteta të natyrës në ekranin tuaj të televizorit.

  Dolby Audio
  Një përvojë zanore e ngjashme me filmin.
  Përjetoni një tingull më të qartë, më cilësor në teatër në shtëpi me Dolby Audio në televizorin tuaj.

  Zgjidhni, Lidhu dhe Shijo
  Duke lidhur USB-në ose diskun tuaj të jashtëm, mund të shijoni pothuajse çdo përmbajtje në televizorin tuaj. Shijoni filmin tuaj të preferuar në një ekran më të madh me rezolucion më të madh.

  Dizajn i thjeshtë por i sofistikuar
  Një kornizë e hollë dhe punë përfundimi elegant në harmoni me brendësinë tuaj për të krijuar një përvojë më të mirë shikimi.

  Skeda Teknike
  MADHESIA E EKRANIT 32
  GARANCIA 24 MUAJ

  Shkruaj një rishikim

  Ju lutem identifikohuni ose regjistrohuni për të rishikuar