BERESE BUKE FERRARI G10078 1KG (550W)

 • 9,990Lekë

  17,990Lekë

  • Ex Tax:9,990Lekë
  • Kodi i produktit: BB15725
  • Sasia
  • Vlefshmëria: Në gjendje
  G3Ferrari, eshte një kompani italiane që ka investuar për më shumë se 46 vjet në cilësi, dizajn dhe profesionalizëm, duke marketuar produkte që me kalimin e kohës janë bërë pjesë e pandashme për te gj..


  G3Ferrari, eshte një kompani italiane që ka investuar për më shumë se 46 vjet në cilësi, dizajn dhe profesionalizëm, duke marketuar produkte që me kalimin e kohës janë bërë pjesë e pandashme për te gjitha  familjet  italiane.

  Ndër kompanitë e para italiane, G3 FERRARI është specializuar gjatë viteve 80 në prodhimin e pajisjeve të dedikuara për gatim, për të cilat ka njohurinë e më shumë se 30 vjeteve.  Me beresen e bukës Ferrari, ju do të keni mundësi të përgatisni bukë të mirëfilltë, natyrore dhe me cilësi të lartë në një mënyrë të thjeshtë dhe të sigurt dhe pa e ndotur kuzhinën tuaj.

  Vjen me 19 programe të paracaktuara që do t'ju lejojnë të kënaqni çdo ditë fantazinë tuaj të gatimit me zgjedhje të ndryshme: mund të përgatisni bukë tradicionale ose me miell të veçantë, të kripur ose të ëmbël, brumë per pica dhe per makarona, ëmbëlsira te ndryshme, dhe shumë më tepër, në varësi të preferencave tuaja.

  I përshtatshëm për gatimin e bukës pa gluten

  Berese buke Ferrari u krijua për të përmbushur nevojat e përditshme të të gjithë familjes.

  Paneli dixhital i kontrollit me ekran LCD e bën shumë të thjeshtë përdorimin edhe për përdoruesit më pak përvojë.

  Tre cilesime te peshes nga 500 gr deri ne 1 kg.

  Fuqia: 550 W

  Ju mund të programomi kohën e ndezjes deri në 15 orë më vonë për bukë të freskët ne momentin qe ju deshironi.

  Kliko ketu per me shume detaje rreth produktit


  Skeda Teknike
  FUQIA 550 W
  PROGRAME GATIMI 19
  GARANCIA 12 MUAJ

  Shkruaj një rishikim

  Ju lutem identifikohuni ose regjistrohuni për të rishikuar