Etiketa: MAKINE RROJE SENCOR SHP6201 RD SET (6ne1)

MAKINE SHKURTIMI MULTIFUNKSIONALE SENCOR SHP6201RD (6ne1)

 • 2,990Lekë

  3,990Lekë

  • Ex Tax:2,990Lekë
  • Kodi i produktit: MAK16063
  • Sasia
  • Vlefshmëria: Në gjendje
  MAKINE SHKURTIMI MULTIFUNKSIONALE SENCOR SHP6201RD (6ne1)6 opsione dhe aksesore te ndryshem per te plotesuar cdo kerkese tuajen per kujdes maksimal.E pershtatshme per qethje dhe per stilim te mjekr..
  MAKINE SHKURTIMI MULTIFUNKSIONALE SENCOR SHP6201RD (6ne1)

  6 opsione dhe aksesore te ndryshem per te plotesuar cdo kerkese tuajen per kujdes maksimal.

  E pershtatshme per qethje dhe per stilim te mjekres.

  Dizajn ergonomik.

  Perfshin 5 koka per gjatesi te ndryshme per qethje dhe stilim te mjekres.

  Pastrohet dhe lahet lehtesisht me uje te rrjedhshem.

  Me drite LED, e cila eshte treguese e baterise.

  Mban deri ne 8 ore karikim.

  Permasat e produktit : 15 x3,9 x 4,1 cm
  Skeda Teknike
  BATERIA ZGJAT DERI NE 45 min
  FUNKSIONI HEQJE E QIMEVE DERI NE32 mm
  GARANCIA 12 MUAJ

  Shkruaj një rishikim

  Ju lutem identifikohuni ose regjistrohuni për të rishikuar