Etiketa: LODRA

KAMION ME 30 LEGO 23x25x51CM

 • 2,499Lekë

  2,999Lekë

  • Ex Tax:2,499Lekë
  • Kodi i produktit: LOD21111
  • Sasia
  • Vlefshmëria: Në gjendje
  Kamion i madh me 30 lego. Argetim i garantuar dhe  i ndihmon femijet tuaj ne zhillimin dhe formimin e tyre.Materiali : plastik Permasat :  23x25x51CMSygjerohet per femije mosha 18muaj+..
  Kamion i madh me 30 lego.
  Argetim i garantuar dhe  i ndihmon femijet tuaj ne zhillimin dhe formimin e tyre.
  Materiali : plastik
  Permasat :  23x25x51CM
  Sygjerohet per femije mosha 18muaj+

  Shkruaj një rishikim

  Ju lutem identifikohuni ose regjistrohuni për të rishikuar