Etiketa: KUZHINA

PJATE GJELLE PORCELANI 22CM

 • 79Lekë

  99Lekë

  • Ex Tax:79Lekë

  • Ne Oferte
  • per sasine 10 cope e Perfitoni me 799Lekë Cmimi per cope 79.9 Leke
  • Kodi i produktit: KUZ09229
  • Sasia
  • Vlefshmëria: Në gjendje
  Pjate porcelani i nje cilesie te larte.Forme rrethore dhe ngjyre e bardhe me shkelqim.Disenjo e kesaj pjate eshte mjaft elegante dhe cilesore e cila i shton hijeshi tavolines tuaj.E pershtatshme per p..

  Pjate porcelani i nje cilesie te larte.

  Forme rrethore dhe ngjyre e bardhe me shkelqim.

  Disenjo e kesaj pjate eshte mjaft elegante dhe cilesore e cila i shton hijeshi tavolines tuaj.

  E pershtatshme per perdorim familjar por edhe per restorante.

  Sherben per te servirur makarona,gjelle,supe etj.

  Pastrohet me lehtesi.

  Diametri : 22CM

  Shkruaj një rishikim

  Ju lutem identifikohuni ose regjistrohuni për të rishikuar