Etiketa: Kellef Mbrojtes Per Smartphone Iphon XS MAX

Kellef Mbrojtes Per Smartphone Iphon XS MAX

 • 349Lekë
  • Ex Tax:349Lekë
  Kellef per smartphone Iphone XS MAX.         I disponueshem ne tre ngjyra : GOLD,I ZI, I KUQ.Materiali silikon mat ,elastik por i paperthyeshem.I dekoruar me konture ne ngjyre..

  Kellef per smartphone Iphone XS MAX.         

  I disponueshem ne tre ngjyra : GOLD,I ZI, I KUQ.

  Materiali silikon mat ,elastik por i paperthyeshem.

  I dekoruar me konture ne ngjyre floriri, cka i jep smartfonit tuaj me shume klas.

  Pjesa e brendshme eshte e zeze me material te bute dhe elastik,qe e bene me te lehte futjen dhe nxjerrjen e smartfonit nga kellefi.

  Per montimin e kellefit ndiqni instruksionin te skeda brenda kellefit, sic tregohet ne foto.

  Shkruaj një rishikim

  Ju lutem identifikohuni ose regjistrohuni për të rishikuar