Kellef Mbrojtes Per Smartphone Samsung Note 8

 • 399Lekë
  • Ex Tax:399Lekë
  • Kodi i produktit: KMSNOTE8
  • Sasia
  • Vlefshmëria: Në gjendje
  Kellef mbrojtes per Smartphone Samsung Note 8Kellefi eshte prej materiali silikon i forte, i paperthyeshem, qe ben te mundur mbrojtjen ne menyre te sigurte nga goditjet dhe gervishtjet.Siperfaqja e ja..

  Kellef mbrojtes per Smartphone Samsung Note 8

  Kellefi eshte prej materiali silikon i forte, i paperthyeshem, qe ben te mundur mbrojtjen ne menyre te sigurte nga goditjet dhe gervishtjet.

  Siperfaqja e jashtme eshte e forte,me shkelqim dhe reflekse qe ndryshojne sipas drites.

  Buzet anesore jane te dekoruara ne ngjyren e floririt,cka i jep me shume klas dhe hijeshi smartfonit tuaj.

  Pjesa e brendshme eshte e zeze dhe matrial i bute silikon.

  Dizajni eshte shume i pershtatshem sidomos per femrat.

  Shkruaj një rishikim

  Ju lutem identifikohuni ose regjistrohuni për të rishikuar