Etiketa: Kellef per smartphone Samsung S10.

Kellef Mbrojtes per Smartphone Samsung S10

 • 399Lekë
  • Ex Tax:399Lekë
  • Kodi i produktit: KMSS10
  • Sasia
  • Vlefshmëria: Në gjendje
  Kellef Mbrojtes per Smartphone Samsung S10Material silikon elastik i paperthyeshem dhe shume rezistent nga goditjet dhe gervishtjet cka i jep nje mbrojtje te sigurte smartfonit tuaj.Siperfaqja e kelle..

  Kellef Mbrojtes per Smartphone Samsung S10

  Material silikon elastik i paperthyeshem dhe shume rezistent nga goditjet dhe gervishtjet cka i jep nje mbrojtje te sigurte smartfonit tuaj.

  Siperfaqja e kellefit eshte mat me dizajn imitim lekure cka i jep smartfonit tuaj efektin e nje klasi te larte.

  Pjesa e brendshme ne ngjyre te zeze, material i bute dhe elastik qe lehteson heqjen dhe venien e smartfonit ne kellef.

  Shkruaj një rishikim

  Ju lutem identifikohuni ose regjistrohuni për të rishikuar