Etiketa: Kellef Mbrojtes Per Smartphone Samsung S10

Kellef Mbrojtes Per Smartphone Samsung S10

 • 399Lekë
  • Ex Tax:399Lekë
  • Kodi i produktit: KMSS10R
  • Sasia
  • Vlefshmëria: Në gjendje
  Kellef Mbrojtes Per Smartphone Samsung S10 Materiali silikon elastik i paperthyeshem.Siperfaqja eshte me shkelqim dhe buzet e kellefit rrethohen nga nje material i bute mat ne ngjyre te zeze.Pjesa e b..

  Kellef Mbrojtes Per Smartphone Samsung S10

  Materiali silikon elastik i paperthyeshem.

  Siperfaqja eshte me shkelqim dhe buzet e kellefit rrethohen nga nje material i bute mat ne ngjyre te zeze.

  Pjesa e brendshme eshte material i bute dhe elastik, cka e ben te lehte heqjen dhe vendosjen e smartfonit.

  Dizajn elegant i pershtatshem per te gjitha gjinite. 


  Shkruaj një rishikim

  Ju lutem identifikohuni ose regjistrohuni për të rishikuar