Kellef mbrojtes per Smartphone Iphone 11 PRO MAX

 • 399Lekë
  • Ex Tax:399Lekë
  Kellef mbrojtes per Smartphone Iphone 11 PRO MAXKellefi eshte prej materiali silikon i forte, i paperthyeshem, qe ben te mundur mbrojtjen ne menyre te sigurte nga goditjet dhe gervishtjet.Siperfaqja e..

  Kellef mbrojtes per Smartphone Iphone 11 PRO MAX

  Kellefi eshte prej materiali silikon i forte, i paperthyeshem, qe ben te mundur mbrojtjen ne menyre te sigurte nga goditjet dhe gervishtjet.

  Siperfaqja e jashtme eshte e forte,me shkelqim dhe reflekse qe ndryshojne sipas drites.

  Pjesa e brendshme eshte matrial i bute silikon.

  Dizajni eshte shume i pershtatshem sidomos per femrat.

  Shkruaj një rishikim

  Ju lutem identifikohuni ose regjistrohuni për të rishikuar