Etiketa: Kellef Mbrojtes per Smartphone Samsung S9

Kellef Mbrojtes per Smartphone Samsung S9

 • 699Lekë
  • Ex Tax:699Lekë
  • Kodi i produktit: KMSS9
  • Sasia
  • Vlefshmëria: Në gjendje
  Kellef Mbrojtes per Smartphone Samsung S9 Material silikon trasparent,i perthyeshem.Shume rezistent nga perthyerjet.Materiali i bute e ben shume fleksibel dhe te sigurte nga goditjet dhe reniet a..

  Kellef Mbrojtes per Smartphone Samsung S9 

  Material silikon trasparent,i perthyeshem.

  Shume rezistent nga perthyerjet.

  Materiali i bute e ben shume fleksibel dhe te sigurte nga goditjet dhe reniet aksidentale.

  I dizenjuar ne dy versione, me buze ne ngjyre floriri dhe ngjyre te zeze.

  I pershtatshem per te gjitha moshat dhe gjinite.

  Shkruaj një rishikim

  Ju lutem identifikohuni ose regjistrohuni për të rishikuar