Etiketa: Kellef Mbrojtes Per Smartphone Iphone X

Kellef Mbrojtes Per Smartphone Iphone X

 • 299Lekë
  • Ex Tax:299Lekë
  • Kodi i produktit: KMSIPHX
  • Sasia
  • Vlefshmëria: Në gjendje
  Kellef Mbrojtes Per Smartphone Iphone X Material silikon elastik dhe i perthyeshem.Siperfaqja ka efekt mat dhe eshte i pajisur me nje aksesor per mbeshtetjen e smartfonit si gjatesor dhe horizontal,i ..

  Kellef Mbrojtes Per Smartphone Iphone X

  Material silikon elastik dhe i perthyeshem.

  Siperfaqja ka efekt mat dhe eshte i pajisur me nje aksesor per mbeshtetjen e smartfonit si gjatesor dhe horizontal,i cili hiqet e vihet me ane te biadesivit.

  Shkruaj një rishikim

  Ju lutem identifikohuni ose regjistrohuni për të rishikuar