Etiketa: Kellef Mbrojtes per Smartphone Samsung S 8 Plus

Kellef Mbrojtes per Smartphone Samsung S 8 Plus

 • 599Lekë
  • Ex Tax:599Lekë
  • Kodi i produktit: KMS8PLUS
  • Sasia
  • Vlefshmëria: Në gjendje
  Kellef Mbrojtes per Smartphone Samsung S 8 PlusMaterial silikon elastik dhe i perthyeshem.Mund te paloset dhe te perthyhet dhe rikthehet perseri ne formen e meparshme cka e ben shume rezistent ndaj pe..

  Kellef Mbrojtes per Smartphone Samsung S 8 Plus

  Material silikon elastik dhe i perthyeshem.

  Mund te paloset dhe te perthyhet dhe rikthehet perseri ne formen e meparshme cka e ben shume rezistent ndaj perdorimeve te gjata dhe goditjeve.

  Ne siperfaqen e jashtme eshte i dizenjuar ne forme trendi dhe moderne cka e bene shume te pershtatshem nga moshat e reja te te gjitha gjinive

  Shkruaj një rishikim

  Ju lutem identifikohuni ose regjistrohuni për të rishikuar