Etiketa: Kellef Mbrojtes per Smartphone Iphone 11 Pro Max

Kellef Mbrojtes per Smartphone Iphone 11 Pro Max

 • 399Lekë
  • Ex Tax:399Lekë
  Kellef  Mbrojtes per Smartphone Iphone 11 Pro MaxMaterial silikon elastik i paperthyeshem me efekt mat ne siperfaqe.Materiali eshte shume rezistent nga goditjet dhe reniet aksidentale cka i jep s..

  Kellef  Mbrojtes per Smartphone Iphone 11 Pro Max

  Material silikon elastik i paperthyeshem me efekt mat ne siperfaqe.

  Materiali eshte shume rezistent nga goditjet dhe reniet aksidentale cka i jep shume siguri smartfonit tuaj.

  Pjesa e brendshme ka efekt kamoshi.

  Shkruaj një rishikim

  Ju lutem identifikohuni ose regjistrohuni për të rishikuar